Zajrzyj do najlepszego miejsca na Warszawskiej Pradze. Żyj aktywnie, odwiedź Pragę
Kontakt z nami

Napisz

Koncepcja architektoniczna Praga Square nawiązuje do prostoty wysmakowanych projektów kubistycznych.

Minimalistyczna architektura budynku doskonale współgra z istniejącym otoczeniem.

Oto co uchwycił nasz reporter

domy

deweloperzy

biura nieruchomości

Co Rembertów ma do zaoferowania?

Warszawa jest największym i najprężniej rozwijającym się miastem w Polsce. Wiele osób zjeżdża do stolicy w celu znalezienia pracy i poprawy jakości życia. Ogrom i różnorodność miasta sprawiają, że ciężko jest się zdecydować, w której części miasta najlepiej się osiedlić.

W Warszawie znajduje się osiemnaście dzielnic, a każda z nich ma co innego do zaoferowania mieszkańcom. Jedną z tych dzielnic jest położony po prawej stronie Wisły Rembertów. Jest to dzielnica o stosunkowo niewielkiej gęstości zaludnienia w porównaniu do innych dzielnic. Ma to swoje zalety - taka rzadka zabudowa stwarza możliwości budowy ośrodków rekreacji czy sportowych. W Rembertowie znajduje się również dużo obszarów zielonych. Miłośnicy biegania lub kolarstwa ucieszą się na mnogość ciekawych tras w okolicznych lasach. Kolejną zaletą Rembertowa jest z pewnością łatwa dostępność i cena mieszkań. Nowe mieszkanie w Rembertowie może być nawet dwukrotnie tańsze niż w dzielnicach położonych bliżej centrum miasta.

Jednakże, to właśnie położenie Rembertowa stanowi największą wadę mieszkania w tej dzielnicy. Żeby szybko dostać się do centrum, najlepiej jest skorzystać z pociągów SKM lub KM. Podróż zajmuje około pół godziny. Niestety, nie wszystkie części dzielnicy są położone blisko stacji. Co więcej, ulica Marsa, która jest główną trasą wylotową z centrum, uznawana jest za jedną z bardziej zakorkowanych tras w Warszawie. Tak też osoby mieszkające w Rembertowie muszą liczyć się z dłuższymi dojazdami do pracy - zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Poza tym, w Rembertowie nie znajduje się zbyt wiele ośrodków kultury, kin, teatrów. W większości przypadków trzeba udać się do innej dzielnicy aby ciekawie spędzić wieczór.

domy, deweloperzy, biura nieruchomości


Agencje nieruchomości Domy Nieruchomości Akryl Apartamenty Biura nieruchomości Budownictwo
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1