Zajrzyj do najlepszego miejsca na Warszawskiej Pradze. Żyj aktywnie, odwiedź Pragę
Kontakt z nami

Napisz

Koncepcja architektoniczna Praga Square nawiązuje do prostoty wysmakowanych projektów kubistycznych.

Minimalistyczna architektura budynku doskonale współgra z istniejącym otoczeniem.

sPlace Park
01-756 Warszawa, Przasnyska 4
Polska,
Telefon: 22 188 16 00, 504 624 864 Fax:
Oto co uchwycił nasz reporter

nieruchomości

mieszkania

warszawa

żoliborz

Czym przyciąga do siebie "Joli Bord"?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czym przyciąga Żoliborz do siebie nowych mieszkańców? Być może ogromną ilością "zieleni", co trafnie określił Muniek Staszczyk w swojej kultowej już piosence "Warszawa", a być może jeszcze czymś innym - pewną trudną do ubrania w słowa atmosferą? 
"Joli Bord" (nazwa francuska) - czyli „Piękny Brzeg” oferuje swym przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny architektoniczny miks, gdzie "stare" miesza się z "nowym". W "Urzędniczym Żoliborzu" dominują na przykład kamieniczki z pomarańczowymi dachami, stylizowane na małe dworki (spacerując między nimi, bez trudu można poczuć atmosferę minionych czasów). Z kolei przy ul. Wybrzeże Gdyńskie, dla przeciwwagi "staremu" usytuowany jest nowoczesny i okazały budynek Centrum Olimpijskiego, a przy ul. Niegolewskiego 8 dom własny państwa Brukalskich (jako przykład pierwszej w Polsce budowli utrzymanej w nurcie architektury awangardowej). Jednakże człowiek, mieszkający na Żoliborzu, nie jest zdany tylko na "beton i szkło". Po ciężkim dniu w pracy, bez problemu w jednym z pięciu żoliborskich parków, da się podreperować skołatane nerwy i "naładować akumulatory" na dzień następny, bo tereny zielone stanowią prawie jedną trzecią dzielnicy. Nic więc dziwnego, że nowe inwestycje mieszkaniowe na Żoliborzu wciąż powstają. 
Deweloperzy oferują luksusowe apartamenty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta, a do tego świetnie się wkomponowują w architekturę dzielnicy. Ich wysoką jakość docenią zarówno "ludzie świata i biznesu", którzy "niejedno już widzieli", jak i pozostali obywatele. Każdy, komu bliska jest pewnego rodzaju "nowoczesna estetyka", poczuje się w nich dobrze. Są one bowiem niczym małe "dzieła sztuki nowoczesnej". Przyciągają wzrok zarówno rdzennych mieszkańców Warszawy, jak i ciekawych stolicy turystów. Stanowią tym samym wizytówkę rozwoju dzielnicy i całego miasta, a także dają wyraz jego europejskiemu charakterowi. A może szukasz mieszkania na żoliborzu? Jeśli tak to zajrzyj tutaj

nieruchomości, mieszkania, warszawa, żoliborz


Agencje nieruchomości Domy Nieruchomości Akryl Apartamenty Biura nieruchomości Budownictwo
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1